Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Спартакіада "Здоров'я" у Миколаївському національному аграрному університеті

050917.jpg

1-3 вересня 2017 року відбулася спартакіада «Здоров’я» серед науково-педагогічних працівників і співробітників Миколаївського національного аграрного університету. Змагання проводилися на базі відпочинку «Перлина», яка розташована на Чорноморській косі курорту Очаків. 

Уже другий рік поспіль за ініціативи ректорату університету проводиться спартакіада «Здоров’я», тому є всі підстави заявити про запровадження у Миколаївському національному аграрному університеті ще однієї чудової традиції. Адже такий захід сприяє популяризації здорового способу життя, активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в університеті. 

У цьогорічній спартакіаді взяли участь 7 команд – по команді з кожного факультету, команди Технолого-економічного коледжу  й адміністративно-господарської частини. Усі команди відповідально поставилися до підготовки у змаганнях, вдало продумавши назви команд, девізи, індивідуальну форму тощо. Спартакіада передбачала змагання із різних видів спорту, з-поміж яких: волейбол, баскетбол, настільний теніс, доміно, шахи, шашки та заключна естафета.

На церемонії закриття спартакіади команди отримали відзнаки у певній номінації. Перемогу здобула команда Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету.

Спартакіада «Здоров’я» серед науково-педагогічних працівників і співробітників Миколаївського національного аграрного університету – чудовий приклад того, що жити яскравим насиченим життям, наповненим новими подіями й звершеннями, перемогами, гідний кожен! 

Колектив Миколаївського національного аграрного університету вкотре довів свою активну життєву позицію та впевненість у необхідності підтримки здорового способу життя.

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Гриневич Лілія, Міністр освіти і науки України

"Нездатність використовувати державну мову позбавляє дітей можливості отримати роботу на державній службі, в органах місцевого самоврядування, зайняти найвищі посади в країні. Усе це призводить до фрагментації українського суспільства, що є неприйнятно».

Зараз на сайті 1 користувач та 366 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor