Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Ректор ЖНАЕУ нагородив переможця конкурсу «Гордість міста-2017»

img1504811675_7.jpg

До Дня міста, 7 вересня, у Житомирському академічному музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги відзначили переможців щорічного конкурсу-рейтингу популярності та здобутків «Гордість міста».

На початку серпня у Житомирі стартував щорічний міській конкурс «Гордість міста». У тринадцяти номінаціях експертна комісія визначила інтелектуалів, митців, науковців, бізнесменів, військових, спортсменів, які протягом року прославляли Житомир своїми вчинками та роботою.

Всього було визначено 13 переможців у  різних номінаціях.

Ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан оголошував імя переможця конкурсу «Гордість міста» у номінації «Учень року».

Зокрема, за результатами голосування експертної комісії, перемогу здобув - Даниїл Шмідт - учень 11-го класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 17. Хлопець виборов «бронзу»  на Міжнародному конкурсі комп’ютерних проектів, має власні розробки.

«Освічена молодь – це наше майбутнє, - відзначив ректор ЖНАЕУ Олег Скидан під час вручення нагороди Даниїлу. – Переконаний, що ця відзнака стане стимулом прагнути і досягати більшого. Радію, що такі перспективні школярі стають «Гордістю міста». Нехай щастить».

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман

"Нам потрібно вдосконалити систему фінансування науки. Я чекаю конкретних пропозицій від науковців, що нам потрібно змінити, щоб не було недофінансування цієї сфери".

Зараз на сайті 0 користувачів та 222 гостя.