Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Засідання навчально-методичної комісії із спеціальності «Менеджмент»

IMG_1355.jpg

4–5 жовтня 2017 р. на базі Бучацького коледжу Подільського ДАТУ відбулося засідання  навчально-методичної комісії аграрних технікумів та коледжів із спеціальності «Менеджмент».

Членів навчально-методичної комісії ознайомлено з історією та матеріально-технічною базою коледжу. Учасники засідання поділились своїм баченням щодо удосконалення тестів для незалежного заміру знань студентів,  видання методичного матеріалу та використання електронних засобів навчання під час викладання навчальних дисциплін, створення освітніх веб-сайтів.

З історією навчального закладу, напрямками підготовки та перспективами розвитку коледжу присутніх ознайомив директор Бучацького коледжу Подільського ДАТУ Ігор Юрійович Леськів.

Подальша робота комісії проходила згідно з планом роботи. Піднімались питання організації методичної роботи на відділенні «Менеджмент»; використання електронних засобів навчання під час викладання навчальних дисциплін, зміни у підходах до практичного навчання у світлі нового законодавства, співпраця з базами практичного навчання, використання в освітньому процесі навчальних планів, розроблених відповідно до вимог Міністерства освіти і науки України.
         У кінці засідання  підбито підсумки роботи та сплановано роботу на 2018 рік.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Дмитро Чеберкус, директор департаменту науково-технічного розвитку МОН

"Зараз ми працюємо над документом, який визначатиме основні механізми та принципи атестації. Прийняття цього документу є дуже важливим кроком – він дозволить нам визначити правила, за якими до 2019 року ми маємо атестувати всі виші в частині наукової діяльності. На основі цього запроваджуватиметься базове фінансування університетської науки, що є однією з основних складових реформи системи управління та фінансування науки в Україні"

Зараз на сайті 1 користувач та 263 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor